Biznespoczta | Administracja konta     
slogan.jpgslogan2.jpgslogan3.jpg
O Firmie Dla prasy Partnerzy Biznespoczta Cennik Promocje Sponsoring Pomoc Kontakt Regulamin
Tu jesteś: Home / Partnerzy


Lista partnerów
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubuskie
lubelskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
pomorskie
podlaskie
podkarpackie
świętokrzyskie
śląskie
wielkopolskie
warmińsko-mazurskie
zachodniopomorskie

E-Newsy
Chcesz takie newsy
za friko ? Kliknij!!

POLECAMY
Gospodarka
Grupy dyskusyjne
Praca
Przetargi
Zdrowie Lekarze
Podatki
Nieruchomości
XorteIdea współpracy partnerskiej

Proponujemy Państwu zawarcie z eISP.pl umowy dystrybucji naszych usług, czyli zostanie naszym partnerem (dealerem, resellerem). Ich sprzedaż odbywa się wyłącznie za pośrednictwem partnerów.

Dlaczego naszym partnerom proponujemy outsourcing?

Korzystanie z outsourcingu w branży ISP przynosi wiele korzyści. Najważniejsza z nich to przekazanie na zewnątrz wszystkich spraw związanych z obsługą techniczną. Całe koszty związane z wydzieloną funkcją sprowadzają się do opłat za usługę, nie ma więc potrzeby inwestycji w infrastrukturę. Zapewnia to również łatwy stały dostęp do najnowszych osiągnięć informatycznych. Ponadto koszty dostawcy usług związane z serwerem nigdy nie przekroczą jego przychodów. Zawsze jest to bowiem część abonamentu za utrzymanie serwisów na serwerze, jaki wpływa co miesiąc od klientów dostawcy ISP.
Usługi w eISP.pl sprzedawane są tylko i wyłącznie naszym partnerom. O zakresie i cenach swoich usług partner decyduje samodzielnie. Każdy z potencjalnych klientów, który odwiedzi serwis eISP.pl i zechce skorzystać z naszych usług, kierowany jest do najbliższego mu partnera.
Jeśli chcesz dokładnie poznać zalety outsourcingu w branży, zapoznaj się z analizą rynku internetowego w Polsce, jaką przygotowaliśmy dla CRN Polska. Do pobrania w formie pliku PDF (61kb) TUTAJ

Czym zajmuje sie partner?

Sprzedaje zakupione od nas pakiety usług, korzystając z atrakcyjnych rabatów.
W skład każdego pakietu wchodzi serwer wirtualny oraz usługi dodatkowe. Daje to możliwość czerpania zysków z usług dodatkowych: instalacja Internetu, szkolenia, tworzenie stron WWW itd. O zakresie i cenach swoich usług Partner decyduje samodzielnie.

Co oferujemy partnerowi?

 • Rozwiązania gotowe do wdrożenia
 • Serwery wirtualne z dodatkowymi usługami po konkurencyjnych cenach
 • Pakiet PRO zwolniony z abonamentu
 • Panel administracyjny
 • Atrakcyjne rabaty
 • System umożliwiający klientowi wybór dealera i zakup pakietu ze strony www.eisp.pl
 • Ogólnopolskie kampanie promocyjne

 • Stałe podnoszenie konkurencyjności oferty


 • Dlaczego to się opłaca?

  1. Partnerzy zajmują się wdrożeniami rozwiązań u klientów - obecnie najbardziej rentowną działalnością w branży. Dodatkowo partner może zarabiać na innej działalnści np. tworzeniu stron WWW, instalacjach, sprzedaży oprogramowania, sprzętu, szkoleniach itd.
  2. Koszty utrzymania własnego serwera i tworzenia konkurencyjnych rozwiązań są wysokie.
  3. Koszt stworzenia przez nas produktu rozkłada się na dużą liczbę wdrożeń w skali ogólnopolskiej, podobnie rozkładają się koszty badań rynku, śledzenia ofert konkurencji, działań promocyjnych.
  4. Poszerzając zakres świadczonych usług o nasze pakiety, Partner uzyskuje stałe źródło przychodów z comiesięcznego abonamentu bez konieczności inwestowania w serwery, łącza i ich utrzymanie.
  5. Zapewniamy Partnerom ogolnopolską promocję.
  6. Nie konkurujemy z partnerami. Każdy klient jaki sie do nas zgłosi jest kierowany do partnera. W naszym interesie jest konkurencyjność partnerów na rynku.

  Biznespoczta | Administracja konta     
  Copyright Š 2003 eISP.pl. All rights reserved.